Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Man - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Man

Marie Claire Man Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Man adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Man Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Man

Erkek Moda Dergisi

TREND ALARMI

ERKEK GİYİMİ, TARİHİN EN ŞAŞAALI günlerini yaşıyor. Artık erkekler için ‘modadan anlamaz’ demek çok zor. Kadın giyime karşı büyük bir atak yapan erkek giyim, günümüzdeki mevcut değişkenleriyle her tarza hitap ediyor. Sayfalarımızı çevirdikçe en son trendlerin bir araya geldiği, stil tüyoları alabileceğiniz muhteşem konular ve moda çekimleri göreceksiniz. Artık gardırobunuzu ‘emin ellerden’ çıkan ipuçlarıyla yenileyebilirsiniz.

Uzun süredir ortalıklarda gözükmeyen Kerem Bürsin, bu sezon yayına girecek olan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisiyle çok yakında ekranlarda olacak. Kerem, oyunculuk tutkusu, dizi için geçirdiği zorlu yolculuk ve tabii ki aşk hayatı hakkındaki tüm sorularımızı olağanca içtenliğiyle cevapladı.

Modern erkeğin seks ve ilişki tarzı da aynı giyimi gibi değişim gösteriyor. Özellikle sosyal medya ağı genişledikçe ve imkânlar çoğaldıkça, erkeklerin kuralları da değişmeye başladı. Bununla ilgili ne bilmek istiyorsanız masaya yatırıyoruz.

Kışın gelmesiyle askıya aldığımız sağlıklı beslenme ve spor hayatımıza çok da uzatmadan geri dönmeli. Sağlık ve spor sayfalarımız sayesinde hızla eski formunuza geri dönebilir, spor öncesinde enerjinizi yükseltmek adına hangi besinleri yemeniz ve içmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Sağlık, barış, özgürlüklerle dolu ve her güne aşkla uyandığınız harika bir kış geçirmeniz dileğiyle…

Hande Tokmak

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Marie Claire Man Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017