Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Wedding - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Wedding

Marie Claire Wedding Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Wedding adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Wedding Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Wedding

Kadın Moda Dergisi

Bir bahar gelinleri vardır bir de güz gelinleri… Marie Claire Wedding de altı ayda bir, ilki Nisan ve ikincisi Ekim olmak üzere yılda iki kez; tam da bu iki düğün sezonuna denk gelecek şekilde yayınlanan bir dergi.

Kuşkusuz sıradan gelin ve evlilik dergilerinden çok farklı çünkü içeriğinde sadece gelinlik modelleri ya da yapılacak düğün töreniyle ilgili öneriler yer almıyor. Marie Claire Wedding, aklında “evlilik” düşüncesi filizlenen herkesin giyeceği gelinlikten düzenlenecek törene, stil önerilerinden evlilik ve evlilik içi cinselliğe, evlilikle ilgili güvenilir uzmanların görüşlerinden evlilik eşiğindeki çiftlerin yolunu aydınlatan söyleşilere ve belki de en önemlisi, sevgi ve bağlılık üzerine çok zengin bir içeriğe sahip bir dergi.

Marie Claire Wedding, sayfalarına serpiştirilen etkileyici moda çekimleriyle de gelin ve damat adaylarının ilham kaynağı; dekorasyona yönelik çözüm önerileriyle de ilk evlerini kurmanın heyecanını yaşayan çiftlerin en büyük yardımcısı. Marie Claire Wedding, hayatının en önemli mizasını atmaya hazırlanan herkesin en önemli yardımcısı…

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : 2017-8
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Marie Claire Wedding Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017