Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marketing Anadolu - Reklam Pazarlama Dergisi
Ana Sayfa > Marketing Anadolu

Marketing Anadolu Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marketing Anadolu adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marketing Anadolu Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Marketing Anadolu

Reklam Pazarlama Dergisi

Bütünleşik pazarlama sektörünün lider dergisi Marketing Türkiye'nin bir yayını olan Marketing Anadolu, Anadolu'daki iletişim sektörüne dair güncel içerikler sunan haber ağırlıklı bir içeriğe sahip.

Anadolu'daki markaların pazarlama stratejilerini yakından inceleyen, farklı kampanyaların ayrıntılarına ve yaratıcı süreçlerine değinen, pazar eğilimleri ile markaları ve geleceğin öngörüsünü irdeleyen, başarılı ya da başarısız örnek olayları ele alan, sektörün yerli ve yabancı pek çok önemli profesyoneliyle söyleşiler yapan, yeni trendleri hatta gelecekte trend olabilecek eğilimleri inceleyerek ortaya koyan, pazarlama dalının tüm konularına en ince detaylarına kadar dokunan, güncel haberlerin incelendiği Marketing Anadolu dopdolu bir içeriğe sahip.

Anadolu'daki KOBİ'lere markalaşma sürecinde yola göstermek amacıyla yayın hayatına başlayan Marketing Anadolu bir yandan hızla büyüyen Anadolu menşeli üreticileri pazarlama konusunda bilgilendirip birer reklamverene dönüştürmeyi amaçlarken; bir yandan da ulusal ve global markalara yerel medyayı yakından tanıtıp, yerel mecraları daha etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamayı hedefliyor.

  • Arşiv Sayısı : 14
  • Son Sayı : Eylül 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Marketing Anadolu Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017