Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marmara Park - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Marmara Park

Marmara Park Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marmara Park adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marmara Park Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Marmara Park

Alışveriş Dergisi

Yaz Neşesi

Yepyeni bir sayıda yine birlikteyiz. Marmara Park AVM olarak bahar aylarını birçok etkinlikle dolu dolu geçirdik. Yaz aylarının sıcak günlerinde yeni etkinliklerimizle serin ortamımızda yine beraber olacağız.

¶ Futbol yorumculuğunun en çok takip edilen üçlüsü; Ercan Taner, Mehmet Demirkol ve Nebil Evren 2018 Dünya Kupası elemelerinde milli takımımızın oynayacağı kritik Kosova maçını sizler için Marmara Park AVM'de değerlendirecek. Ziyaretçilerimizin de aktif olarak katılabileceği etkinliğimiz 10 Haziran Cumartesi, saat 16:00’da Marmara Park AVM’de yapılacak. Tüm futbol severleri bekliyoruz.

¶ Marmara Park AVM, farklı yaş gruplarındaki çocukların el becerilerini geliştirebildikleri ve yaratıcılıklarını ortaya koyabildikleri atölye çalışmalarına yaz aylarında da devam edecek. Çocukların yoğun ilgisi ve katılımı ile gerçekleşen atölyelerimizin, onların kişisel gelişimlerine ve bilgi birikimlerine katkı sağlamasını hedefl iyoruz. Atölyelerimiz farklı içeriklerle yapılmaya devam edecek. Neşeli Parmak Kuklalar atölyesi 03 Haziran Cumartesi günü 15:00 ve 17:00 saatlerinde Marmara Park AVM zemin kat etkinlik alanında olacak. Best FM medya sponsorluğunda yapılan atölye çalışmasında, çocuklar keçe malzemesi ile çalışarak, rengârenk eğlenceli parmak kuklalar yapacaklar. Yaptıkları kuklaları parmaklarına takarak, oyun kuracak ve kendi eliyle yapabilmiş olmanın başarısını hissederek, özgüven kazanacaklar . Tüm çocukları bekliyoruz…

¶ Geçtiğimiz ayın en özel günü olan Anneler Günü’nde Marmara Park AVM’de çok değerli bir konuğumuz vardı. Derya Baykal Anneler Günü’ne özel söyleşisi ile 13 Mayıs’ta Marmara Park AVM’de sevenleri ile buluştu. Anneler gününe sohbetiyle neşe katan Baykal söyleşinde; annelik ve çocuk yetiştirme, kadınların başarısı ve üreterek ayakları üstünde durabilmeleri konularının yanı sıra hayata dair harika paylaşımlarda bulundu. Best FM ve Parents dergisi medya sponsorluğunda gerçekleşen bu söyleyişinin moderatörlüğünü sosyal medyada Hassas Anne olarak tanıdığımız Ece Kumkale yaptı. Anneler ve çocukların sağlıklı ilişki kurmalarına katkı sağlayan bir diğer söyleşimiz de ise ‘’Oyuncu Anne’’ ismiyle sosyal medyada yüz binlerce takipçiye ulaşan Şermin Şakracı’yı ağırladık. Çocuklarımız da quilling atölyemize katılarak annelerine quilling ile için kart ve kolye yaptılar. Atölye sonunda hayal gücü, sabır ve el becerisinin ürünü olarak hazırladıkları hediyeyi annelerine götürdüler.

¶ Dergimizin sayfaları da etkinliklerimiz gibi renkli ve neşeli konulardan oluşuyor. Tatil bavulunuz için stil önerilerini, yaz modasını belirleyen popüler trendleri ve Marmara Park AVM markalarının yeni ürünlerini moda sayfalarımızda bulacaksınız. Babalar Günü yaklaşıyor. Babalarına hediye seçmekte zorlanan okurlarımız sayfalarımıza göz atabilir. İstanbul Caz Festivali ile birlikte İstanbul’un yaz aylarındaki önemli kültür ve sanat olaylarını da dergimizden takip edebilirsiniz. Dergimizin gurme, spor, otomobil, teknoloji gibi haber sayfalarından son trendleri ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bu sayımızı da beğenerek okuyacağınızı umuyoruz.

Bir sonraki sayımızda buluşmak dileğiyle...

Emre Saraç

  • Arşiv Sayısı : 23
  • Son Sayı : Haziran-Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Marmara Park Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017