Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marmara Park - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Marmara Park

Marmara Park Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marmara Park adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marmara Park Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Marmara Park

Alışveriş Dergisi

2017’ye Merhaba

¶ Yeni yıl, yeni başlangıçlar ve yeni planlar demek. Eminiz sizler de yeni yıl için hazırlıklara başladınız. Sevdiklerinizi mutlu edecek sürprizler, hediyeler düşünüyorsunuz. Bu planlarınızı enerjik, ışıl ışıl bir ortamda gerçekleştirmeniz için biz de alışveriş merkezimizin dekorasyonunu yeni yıla yakışır şekilde düzenledik. Bu güzel ortamın size de mutluluk getirmesini umuyoruz.

¶ Bir yılı daha geri de bırakırken sizlerle birlikte Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde birçok aktivitede buluştuk. 2016’nın son aylarında çok özel bir sergiye ev sahipliği yaptık. Fotoğraf sergimizde, Mutluluk Ülkesi olarak da bilinen, Türkiye’den binlerce kilometre ötedeki küçük ülke Bhutan’ı 11 Kasım - 1 Aralık 2016 tarihleri arasında sizlerle buluşturduk. Fotoğrafların yanı sıra özellikle maskeli danslara ait videolar da sergi alanında ziyaretçilerimizle buluştu.

¶ Marmara Park Alışveriş Merkezi olarak minik misafirlerimiz bizim için her zaman çok değerli oldu. Çevreye duyarlılığı erken yaşlarda kazandırmanın önemini vurgulayan Fidan Atölyesi etkinliğimiz 01 Ekim-31 Aralık 2016 tarihleri arasında minik ziyaretçilerimiz için düzenleniyor. Bu etkinlikte fidan dikme süreci birebir uygulama metotlarıyla öğretilip çocuklara hem çevreye duyarlılığın önemi gösteriliyor ve hem de gelişim çağında el becerilerinin geliştirileceği konseptler sunuluyor.

¶ Dergimizin bir önceki sayısında teknoloji sayfalarımızda dünyayı saran Pokemon Go çılgınlığına yer vermiştik. Artırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde sadece bir mobil oyun olmaktan çıkıp milyonları takipçi yapan Pokemon GO, hayranlarıyla 29 Ekim-06 Kasım tarihleri arasında Marmara Park’ta buluştu. AVM etkinlik alanı çevresinde Pokemon GO oyuncuları için Lure Module sağlanıp, çok daha fazla Pokemon yakalama şansı kazanmaları gibi fırsatlar sunduk. Oyuncu ziyaretçilerimize Marmara Park’ta oynayacakları süre zarfında powerbank temin edik ve oyun alanına armut koltuklar yerleştirilerek dinlenmek isteyenlere olanak sağlanmış olduk. Oyunun takipçileri sıkıntı yaşamadan oyunun keyfini çıkardı.

¶ Tüm ihtişamıyla sunulan Sonbahar-Kış 2016/2017 sezonunun favori parçalarını moda haber ve stil sayfalarımızda bulacaksınız. Yılbaşı gecesine damga vurmak ve partinin yıldızı olmak herkesin isteğidir. Yeni yıl gecesinde etkileyici güzelliğe sahip olmak isteyen okurlarımız, kusursuz makyajın ipuçlarını güzellik sayfamızda bulacak. Sadece görünümüyle değil pişirdikleriyle de yıldız olmak isteyenler için gurme sayfalarımızda özel yılbaşı tarifleri yer alıyor. Ayrıca dekorasyon sayfalarımızda da evinizde yeni yıl ışıltısı yaratmanız için gereken ipuçlarını bulacaksınız. Yılbaşına yenilenerek girmek isteyen okurlarımız da detoks tariflerimize göz atabilir. Kış aylarında fotoğraf çekmenin ipuçları, otomobili daha az yakıt harcayarak nasıl kullanmalı, yeni teknoloji trend akıllı evler gibi ilgiliniz çekeceğini umduğumuz birçok konumuzu dergimizde bulacaksınız.

¶ Bu sayımızı da beğenerek okuyacağınızı umuyoruz. Tüm ziyaretçilerimize 2017’nin sağlık ve mutluluk getirmesini dileriz.

Emre Saraç

  • Arşiv Sayısı : 21
  • Son Sayı : Şubat-Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Marmara Park Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017