Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Çocuk - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Çocuk

Minika Çocuk Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Çocuk adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Çocuk Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Çocuk

Anne Çocuk Dergisi

Merhaba

Sevgili büyükler, ve sevgili çocuklar...

İlk sayımızın ardından ikinci sayımız ile tekrar karşınızdayız işte. minikaÇocuk dergimizin ilk sayısına gösterdiğiniz yoğun ilgi bizleri gerçekten çok mutlu etti. Türkiye’nin her yerinden binlerce okurumuzun teşekkürleri ve gülümsemeleri heyecanımıza ayrı bir güzellik kattı. Ama aynı zamanda sorumluluğumuzu da artırdı.

Evet zaman ilerliyor ve çocuklarımız büyüyor. Onlar sessiz sedasız büyürken bizler de siz değerli büyüklere yol arkadaşı olma niyetindeyiz. Çocuğunuzun ruh, dil ve zihin gelişimlerini destekleyen sayfalarımızla birlikte kaliteli vakit geçirmenize katkı sunuyoruz.

Hazırladığımız her sayfanın çocuk için bir anlamı var ve bunun ne anlama geldiğini de eminiz ki en iyi ebeveynler olarak siz bilirsiniz. Bu yüzden her sayfada çocuğunuzla birlikte bambaşka bir dünyaya güvenli bir pencere açacaksınız. Biz o pencerelerden size ve çocuğunuza her ay gülümsemeye devam edeceğiz.

İlk adımızı attığımız geçen sayıdan itibaren bizimle birlikte yolculuğa çıkan binlerce çocuğa ve siz sevgili anne-babalara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Birlikte nice güzel sayılara...

İyi ki varsınız...

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Çocuk Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017