Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Çocuk - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Çocuk

Minika Çocuk Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Çocuk adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Çocuk Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Çocuk

Anne Çocuk Dergisi

Merhaba

Sevgili anneler ve sevgili babalar!

Yaz tatilinin sıcak günlerini geçiriyoruz artık. Çocuklarımızla parklara, ormanlara çıkma zamanı. Bu güzel günlerin en büyük eğlencesi ise hiç şüphesiz piknikler. Biz de bu sayımızı piknik konusuna ayırarak çocuklarda bir farkındalık oluşturmaya çalıştık. Piknikli sayfalarımız, çocukların yaşadığımız dünya ile ilişki kurmasına yardımcı olacak.

minikaÇocuk dergisiyle birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz ve onların motor becerilerine katkı sağlayacağımız üç hediye sunuyoruz. Taşlarda Zıpla, Pikniğe Başla oyunu ile aynı zamanda oynanabilen eşleştirme oyunu da onları çok eğlendirecek. İkinci hediyemiz ise Piknik Sepeti. Çocukların zihinsel algılarını geliştirecek bu oyunumuz onların görsel hafızalarına büyük katkı sağlayacak. Sevimli Piknik Çıkartmalarını da çocuklarınız ilgili sayfalarımızda değerlendirerek kendi hikâyelerini oluşturabilirler.

Ülkemizin seçkin yazar ve çizerlerinin titiz çalışmalarıyla renklenen minikaÇocuk ailesi olarak sayfalarımız arasında iyi eğlenceler diliyoruz.

Gelecek sayıda görüşmek üzere...

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 7
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Çocuk Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017