Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Go - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Go

Minika Go Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Go adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Go Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Go

Anne Çocuk Dergisi

MERHABA

Merhaba arkadaşlar!

Bu ay sayfalarımızı çevirdikçe kulağınıza hoş müzikler gelecek. Notalardan yayılan müzik sesleri ile bambaşka dünyaların kapılarını aralayacağız. Dergimizi kapattığınızda ise kendi şarkınızı söylemeye başlayacaksınız sevinçle.

Türkiye'nin en iyi yazar ve çizerlerini buluşturan derginiz minikaGO, yine her sayfasıyla özel ve beğeneceğinizi umduğumuz bir sayı ile daha karşınızda.

Masaldan şiire, bilmece ve bulmacadan çizgi romana kadar her sayfasıyla müzikli bir maceraya açılan minikaGO aynı zamanda Çanakkale Zaferimizin 102. yılını da kutlayarak tarihi bir yolculuğa çıkarıyor sizleri.

Sizlerin ilgi ve beğenisiyle üçüncü sayısında da hız kesmeden yoluna devam eden minikaGo, bundan sonra da yine aynı güzellikle sizlere ulaşmaya devam edecek. Müziğimiz ve şarkımız hiç bitmeyecek.

Sizleri müzik dolu sayfalarımızla baş başa bırakıyor, önümüzdeki ay yine burada görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Go Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017