Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
MNG Box - Lojistik Ulaştırma Dergisi
Ana Sayfa > MNG Box

MNG Box Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj MNG Box adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

MNG Box Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

MNG Box

Lojistik Ulaştırma Dergisi

BUGÜNE KADAR DAİMA İNANDIĞIMIZ FİKİRLERİN ARKASINDAN GİTTİK

Yılın son ayları hepimizin bir dönem muhasebesi yaptığı, kayıplarını, kazanımlarını gözden geçirdiği, gelecek hedeflerini ve planlarını belirlediği zamanlardır. Bugüne kadar şartlar ne kadar zor olursa olsun inandığımız fikirlerin arkasından gittik, doğru zamanda doğru yatırımlar yaptık. 13 yıl önce dünya ekonomisi zorlu süreçlerden geçerken cesaret ve inançla adım attığımız sektörümüzde fark yarattık. Her koşulda hedeflerimizi hep daha ileriye taşıyarak önemli başarılara imza attık. Geleceğe dair umudumuzu hep koruduk.

Yetişen genç nesil yarınlara güven duymamızın en önemli nedenlerinden birini oluşturuyor. Çoğumuz adını Rio 2016 Olimpiyatları’nda duymuş olsak da, Türk spor tarihinde ülkemizi temsil eden en genç bayan sporcu unvanını alan Tutya Yılmaz başarısıyla hepimizi kendine hayran bıraktı. Başarının tesadüf olmadığını, hedefler koymanın ve bu hedefler doğrultusunda çalışmanın gerekliliğini gösterdi. Olimpiyatlardaki performansıyla en iyi 10 denge serisi listesine girerken yaşamında kurduğu dengeyle de pek çok insana örnek oldu.

İş hayatında kurulamayan dengeler ise bir süre önce bizi yeni bir terimle tanıştırdı; “tükenmişlik sendromu”. Tükenmemek için çok çalışmanın da limitleri olduğunu, asıl başarının zamanı planlı ve verimli kullanarak, iş ve sosyal yasam dengesini iyi kurarak elde edildiğini unutmamak gerekiyor. Hayattaki amacınızı doğru tespit edip, yaşamınızı yetenekleriniz doğrultusunda şekillendirmeniz zihnen ve bedenen sağlıklı olmanızı sağlayacağı gibi yaşamdan ve yaptığınız isten daha çok keyif almanıza neden olacaktır. Fiziksel ve ruhsal ihtiyaçlarınızı dikkate alarak yeni bir hobi edinmek, hayal kurmak yaratıcılığınızı geliştirecek, iş hayatınıza da pozitif etkide bulunacaktır. Kendi yeteneklerinizi yeniden keşfedeceğiniz, geleceğe umutla bakacağınız, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmenizi dilerim.

Aslan Kut

  • Arşiv Sayısı : 31
  • Son Sayı : Ekim-Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

MNG Box Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017