Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Modelkon - Dekorasyon Mimarlık Kataloğu
Ana Sayfa > Modelkon

Modelkon Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Modelkon adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Modelkon Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Modelkon

Dekorasyon Mimarlık Kataloğu

Model Mobilya 1980 yılında Konfor mobilya adında kurulduğu günden bu güne kadar, artan deneyimi ve kapasitesi ile çağdaş mobilya anlayışını tüm ürünlerine yansıtarak; 1996 yılında şirketleşmiş ve Model Mobilya Orm. Ürn. San. Ve Tic. Ltd. olarak mobilya sektöründe ön sıralarda yer almayı başarmıştır.

Model Mobilya, alanlarında uzman olan tasarım ve üretim kadroları ile kurulu 3500 m2 tesisinde müşterilerine gerek satış anında gerekse satış sonrasında her türlü hizmeti sunmaktadır.Model Mobilya 2001 yılında ModelKon adını olarak markalaşmıştır.

Kaliteye, konfora ve tasarıma önem veren firmamız siz değerli müşterilerimize oturma grupları ve koltuk üretmektedir.Ayrıca 2004 yılından itibaren ahşap mobilya üretmemiz başlamıştır.

Üretim kapasitesini her yıl geliştiren, yenileyen ve genişleten Model Mobilya, ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir.

1984 yılında başlayan ilk ihracatımızın sonrasında halen bugün 10 ülkeye ihracatımızı bulunmaktadır.İhracattaki hedefimiz Türk ürünlerini firmamızın kalitesi ile tüm dünyaya tanıtmaktır.

Sonuç olarak; farklı fiyat seçenekleri ve tasarım zenginliği içeren, kaliteye ve konfora önem veren Model Mobilya ; bugün yurt içinden ve yurt dışından gelecek taleplere en doğru, ekonomik, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaya devam edecektir.

Model Furniture, since it was established in 1980 in the name of Konfor Furniture, by means of its increasing experience and capacity by reflecting contemparary concept to its all products; it has become a firm as a Model Furniture in 1996 and today succeeded to reach a leading position in furniture sector.

Model Furniture present entire service for customers both during sales or after sales with its expert desing and production team in coby its covered area which is compriesd of 3500 sqm.

Our company has been manufacturing sofa sets and armchair for our precious customers by attaching importance to quality, confort and desing.

Model Furniture does not give any harm to the people and enviroment developing, reneving and expanding production capacity.

After our first export which has become fact in 1984, stil we have exports to 6 countries. Our target in export is introducing Turkish products with our company quality guarantee to all over the word.

Finally; with its different price options and richness of desing, quality and comfort Model Furniture will continue to bring the most proper, economic , fast and the most reliable solutions for offers which will come from home trede and foreingn trade.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2009
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Modelkon Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017