Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Murat Özer İnşaat - Yapı İnşaat Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Murat Özer İnşaat

Murat Özer İnşaat


Türkiye'ye hizmet aşkı ile 1995 yılında kurduğumuz ilk işyerimiz MURAT KUYUMCULUK kendi sektöründe Bursa'da ilk sıralara siz değerli müşterilerimiz sayesinde geldi. MURAT KUYUMCULUK'un amiral gemisi olan MURAT ÖZER İnşaat LTD. ŞTİ., kurumsal kimliği ile inşaat sektörünün lider şirketlerinden biridir.

Başarılarını 2004 yılından bu yana sürdüren MURAT ÖZER İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen MURAT ÖZER İnşaat, özellikle siz değerli halkımıza konut projeleri, işyeri ve plaza, projeleri ile konut işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen MURAT ÖZER İnşaat, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Murat Özer tanıtım kataloğu için tıklayınız
 
 
"Huzurlu, rahat ve konforlu bir yaşamı, sizin için hazırlanan Nurkent, Emek'te siz ve ailenizin mutlu bir yaşama kapılarını açıyor.
17 Ocak 2011 Pazartesi
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017