Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Murat Özer İnşaat - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Murat Özer İnşaat

Murat Özer İnşaat Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Murat Özer İnşaat adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Murat Özer İnşaat Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Murat Özer İnşaat

Yapı İnşaat Kataloğu

Türkiyeye Hizmet aşkı ile 1995 yılında kurduğumuz ilk işyerimiz MURAT KUYUMCULUK kendi sektöründe Bursada ilk sıralara siz değerli müşterilerimiz sayesinde geldi.MURAT KUYUMCULUKun amiral gemisi olan MURAT ÖZER İnşaat LTD. ŞTİ., kurumsal kimliği ile inşaat sektörünün lider şirketlerinden biridir.

Başarılarını 2004 yılındasan bu yana sürdüren MURAT ÖZER İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen MURAT ÖZER İnşaat, özellikle siz değerli halkımıza konut projeleri, işyeri ve plaza , projeleri ile konut işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen MURAT ÖZER İnşaat, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Nurkent 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Murat Özer İnşaat Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017