Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
News Times - Haber Aktüel Dergisi
Ana Sayfa > News Times

News Times Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj News Times adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

News Times Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

News Times

Haber Aktüel Dergisi

News Times bağımsız, tarafsız ve objektif haberciliğin temsilcisi olma iddiası ile yola çıkan bir haber-aktüalite dergisi...

Her sayısında birbirinden çarpıcı isimlerle yapılan röportajları, özel ve dosya haberleri birbirinden ilginç konuları bulabileceğiniz, hayatın içinden çeşitli renkleri de untmayan, içerisinde aradığınız her şeyi bulabileceğiniz News Times Dergisi her ay okurları ile buluşuyor.

Genç ve dinamik bir ekibin heyecan ve coşkuyu meslek aşkı ile birleştirerek hazırladığı News Times dergisi gündemin peşinden koşmayı değil yapacağı haberler ve söyleşiler ile gündem oluşturmayı hedefliyor.

AB ve AB Plus kitlesini ve gençleri hedef kitlesi olarak belirleyen dergi çalışmalarını bu yönde sürdürüyor.

News Times Dergisi sadece röportajlar, siyasi veya dosya haberlere değil sağlık, teknoloji, kültür-sanat gibi hayatımızın içerisinde önemli yer tutsa da medyada kendisine çok da yer bulamayan konuları da sayfalarına taşıyor.

Daima daha iyiye ve daha güzele ulaşma hedefini taşıyan News Times Dergisi, standartlaşmış ve klişeleşmiş habercilik anlayışını reddeden, medyada yeni bir soluk olmak için tecrübe ile dinamizmi bir arada sentezleyen kadrosu ile okuyucularına ulaşmaya devam edecek.

News Times e-dergi olarak çıktığı yolculukta, yanına kısa süre sonra e-newstimes.com isimli haber sitesini de ekleyerek her geçen gün daha fazla okura hitap etme konusunda da emin adımlarla ilerlemekte...

  • Arşiv Sayısı : 11
  • Son Sayı : Temmuz-Ağustos 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

News Times Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017