Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Odam Mobilya - Dekorasyon Mimarlık Kataloğu
Ana Sayfa > Odam Mobilya

Odam Mobilya Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Odam Mobilya adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Odam Mobilya Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Odam Mobilya

Dekorasyon Mimarlık Kataloğu

Dünya mobilya sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip eden Odam Mobilya, üretimde son teknolojik sistemleri kullanmaktadır. Odam Mobilya araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vererek tüketicinin değişen zevk ve ihtiyaçlarına göre ürün çeşitliliğini geliştirme ve ürün tasarımlarını değiştirme anlayışına sahiptir.

Hizmet vermek üretmek kadar önemlidir. Satış sonrası hizmet anlayışımız ile güvenilirliğimizi sürekli arttırmak, bu anlayışı müşterilerimizin öneri ve eleştirilerini dikkate alarak geliştirmek ve korumak en önemli hedeflerimizdendir. "Türkiye'nin neresinde olursanız olun size yakın bir Odam Mobilya mutlaka vardır."

Sektördeki lider firmalardan biri olan Odam Mobilya, bu konumunu korumayı ve yükseltmeyi hedeflemektedir. Ürünlerimizdeki kalite ve tasarımı devamlı arttırmak, ürün çeşitliliğimizi geliştirmek ve yenilikler üretmek yıllardır değişmeyen değişmeyen hedeflerimizdendir. Üretim kapasitesini arttırma hedeflerine her yıl başarılı bir şekilde ulaşan firmamız, bu geleneğini gelecek yıllarda da devam ettirecektir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2009
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Odam Mobilya Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017