Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ömer Kumova İnşaat - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Ömer Kumova İnşaat

Ömer Kumova İnşaat Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ömer Kumova İnşaat adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ömer Kumova İnşaat Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ömer Kumova İnşaat

Yapı İnşaat Kataloğu

İnşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve öncü kuruluşlarından olan Kumova İnşaat, 1987 yılından bu yana pek çok konut projesine imza atarak yüzlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca birçok fabrika ve iş merkezleri inşa etmiştir.

2000'li yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Kumova İnşaat, 2000'li yıllardan itibaren farklı, yenilikçi, modern ve kente kimlik katan projelere Ömer Kumova İnşaat olarak imza atmaya devam etmektedir...

Ömer Kumova İnşaat, zor ve karmaşık projelerin öngörülen teslim tarihinden önce ve eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir. Tasarım ve uygulama ekiplerininin aynı merkezden koordine edilmesi ise taahhüt edilen projelerin uygulama safhasında ortaya çıkan problemlerin mümkün olan en kısa zamanda çözülmesini sağlamaktadır.

Ömer Kumova İnşaat üçüncü kuşak yönetiminde, köklü geçmişinden aldığı güç ile geleceğin ihtiyaçlarına cevap verecek yapılar inşa etmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz
Kente kimlik katan projeler üreterek, konusunda örnek alınan firmalar arasında yer almak.
Misyonumuz
Yenilikçi anlayış
-Çözüm odaklı yaklaşım,
-Kalite, güvenilirlik,
-Sürdürülebilir ve çevreye saygılı Projeler üretme hedefi,
-Ulaşılabilirlik ve hızlı yanıt,

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Olisa Su Evleri
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Ömer Kumova İnşaat Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017