Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Otomasyon - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Otomasyon

Otomasyon Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Otomasyon adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Otomasyon Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Otomasyon

Sektörel Dergisi

BİRLİKTE NİCE 300. SAYILARA

1992 yılında “Türkiye’de Otomasyonsuz Fabrika Kalmasın” sloganıyla yola çıkan dergimiz, Türkiye endüstrisini otomasyon konusunda bilgilendirmeyi misyon edinerek çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri okuruna iletmeyi; otomasyon alanında yapılacak yatırımların, doğru ve kârlı olabilmesi için yol gösterici rolüyle rehberliğine devam ediyor. Bu bağlamda sektördeki çeyrek asırımızda 300. sayımızı çıkarmanın hem gururunu yaşıyor hem de otomasyon sektörünün nabzını tutmaya devam ediyoruz.

Artan rekabet koşullarında sadece üretmenin yeterli olmadığı, hızlı, standart, güvenli ve verimli üretimin artık zorunluluk haline geldiği ve bunun karşılığının otomasyon olduğu bir dönemde sektördeki uzmanların görüşlerini alıp, firmalar arasında bir köprü kurmayı ve üniversitelerde yetişen öğrencilere her ay işlediğimiz dosya konularıyla ulaşmaya devam edeceğiz.

Türkiye’nin son dönemde global pazara açılımının genişlemesi, ihracat hacminin, çeşidinin ve bölgelerinin çoğalması ile uluslararası rekabette söz sahibi olabilmek adına otomasyon sektöründeki gelişmeler her geçen gün ilerliyor. Bu bağlamda sektördeki gerçek projelerin ve uygulama örneklerinin önemini dergimizde paylaşarak diğer kullanıcıların ufkunu açma amacıyla otomasyonun ancak üretim ve teknoloji yoluyla ulaşacağını biliyor ve bu düşünceyi de yaymanın bilinciyle hareket ediyoruz.

İş dünyasına otomasyon sektörüyle ilgili, güncel bilgilerin takip edebilmesine önemli katkılar sağlamak adına birlikte geçirdiğimiz nice 300. sayılara diyoruz.

Gelecek sayıda görüşmek üzere…

  • Arşiv Sayısı : 50
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Otomasyon Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017