Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Packworld Türkiye - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Packworld Türkiye

Packworld Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Packworld Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Packworld Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Packworld Türkiye

Sektörel Dergisi

Ambalaj, plastik, gıda, makine ve otomasyon sistemleri sektörünün ayda bir Sude Ajans tarafından yayınlanan teknik dergisidir. Sektörel yayıncılıkta 16. yılını tamamlayan PACKWORLD TÜRKİYE, firmalar ile müşterileri arasında bir köprü işlevi görerek sektörün gelişimine katkıda bulunmaktadır.

İçerdiği haberler, teknik ve bilimsel makaleler, ürünler, firma profilleri, söyleşiler ve ilanlarla bilgi verici niteliğiyle göz doldurmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında yaklaşık 100’ü aşkın fuara katılarak sektöre hizmeti ilke edinmiş ekibiyle yeni yayın dönemlerinde de aynı ilke doğrultusunda gelişerek yoluna devam etmektedir.

PACKWORLD TÜRKİYE Dergisi, içeriğini belirleyen konularda okurlarına tarafsızlık ilkesi ile haberleri ileterek, firmalara sektördeki yenilikleri, gelişmeleri takip edebilmeleri için ışık tutmaktadır. Sektörde hizmet veren firmaların tanıtılmaları adına hazırlanan zengin dergi içeriği sayesinde, ihtiyaç sahiplerinin gereksinimleri doğrultusunda istedikleri kaynaklara ulaşmaları için rehberlik görevi üstlenmektedir.

  • Arşiv Sayısı : 48
  • Son Sayı : Temmuz-Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Packworld Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017