Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Popular Science - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Popular Science

Popular Science Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Popular Science adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Popular Science Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Popular Science

Bilim Sağlık Dergisi

MEVSİM (A)NORMALLERİ

Sağanak yağmurlu gri bir Pazartesi sabahı işe ya da okula giderken hissettiklerinizi hatırlayın. Şimdi bu resimden yağmuru çıkarıp yerine pırıl pırıl bir güneş ve mavi bir gökyüzü ekleyin. Gerçekten de hava durumunun günlük hayatımız ve duygu durumumuz üzerinde yadsınamaz bir etkisi var. Öte yandan kabul edelim ya da etmeyelim gezegenimiz ısınıyor. Dahası bu durum orta ve uzun vadede gezegendeki yaşamı tehdit etmekle kalmıyor bizi de değişen -hatta garipleşen- mevsimlere ayak uydurmaya zorluyor. En kötü tarafıysa, bu konuda etkin önlemler geliştirip süreci tersine çevirmeye çalışmak yerine hala, harekete geçsek mi geçmesek mi safhasında olmamız. Yaza bir türlü giremediğimiz şu günlerde size bunun nedenlerini anlatan bir dergi hazırlamaya çalıştık.

Popular Science Türkiye ailesi gittikçe büyümekte. Yayın kadromuza kattığımız değerli bilim insanları, farklı alanlardaki uzmanlıkları ve keyifli makaleleriyle size daha zengin bir içerik sunma konusunda bize ciddi anlamda destek oluyor. Mart sayımızla birlikte aramıza katılan Diyetisyen Sevgi Akdaş, Yıldız Tozu köşesiyle dergimizin en gözde yazarları arasına girdi bile. Geçen sayımızda aramıza katılan Prof. Dr. Kemal Yürümezoğlu* ise Bilim ve Sanat’ın aslında ne kadar iç içe olabileceğini anlatan ilginç makaleleriyle karşınızda olacak. Yine geçen sayımızda aramıza katılan bir başka değerli bilim insanımız da Dr. Umut Yıldız** oldu. Dr. Yıldız’ın Los Angeles’tan yollayacağı yazıları Yıldız Günlükleri adlı köşesinde okuyabilirsiniz.

ŞAHİN EKŞİOĞLU

  • Arşiv Sayısı : 13
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Popular Science Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017