Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Prime-SteelOrbis - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Prime-SteelOrbis

Prime-SteelOrbis Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Prime-SteelOrbis adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Prime-SteelOrbis Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Prime-SteelOrbis

İş Dünyası Dergisi

Sevgili Okurlar,

Bilgisayarların, akıllı telefonların ve internetin yaygınlaşması hayatlarımızı nasıl etkiliyorsa, sektörün is yapış şekillerini de küresel çapta o denli etkiliyor. Bu araçların yasama sunduğu avantajlar sayısız. Sektörün takibi açısından da modern araçlar aynı şekilde büyük önem taşıyor. SteelOrbis’in sunduğu, sürekli geliştirdiği piyasa beklentileri raporları, OrbisList piyasa hipermarket çözümü, anlık yat haberleri, piyasa analizleri, referans yat raporları, grafikleri ve gelişmiş mesajlaşma özelliğiyle gerçekleştirdiği ve sektörü bir araya getiren etkinlikleri hız kesmeden sürüyor.

SteelOrbis’in tüm bu araçları küresel çapta takipçilerine sunduğu sektör de hız kesmiyor. Hurda piyasalarında Türk üreticilerin talebiyle baslayan yükseliş piyasalarda hareketliğe neden oldu. Mayıs ayına ardı ardına hurda bağlantıları haberleriyle girdik. Sektörde yasanan tüm gelişmeleri anında aktarmaya devam ediyoruz.

Türkiye çelik sektöründe önemli bir gelişmenin haberini vermekten mutluluk duyuyoruz. Yassı Çelik İthalat İhracat ve Sanayicileri Derneği (YISAD) ve SteelOrbis bu yıl 11 Mayıs 2017 tarihinde “5. YISAD Yassı Çelik Konferansı & SteelOrbis Piyasa Sohbetleri”ni birlikte gerçekleştirmiş olacak. Yassı çeliğin vizyonunu gösterecek olan ve ana sponsorluğunu Çolakoğlu
Metalurji A.S.’nin üstlendiği bu önemli konferansın detaylarını derginizin gelecek sayısında okuma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca yine bu sayıda YISAD’ın Malatya’da gerçeklesen ve yerinde izlediğimiz 23. il toplantısının da detaylarını ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz.

Sektörde yasanan olumlu gelişmeleri konuşmaya ve geleceğe umutla bakmaya devam ediyoruz. İskenderun’da ziyaret ettiğimiz Atakas Çelik Genel Müdürü Sayın Cem Üstün ile gerçeklesen yatırımları ve yakın geleceğe dair görüşlerini konuştuk.

Sevgili okurlar, lütfen, her zaman olduğu gibi her türlü eleştiri, görüş ve önerilerinizi bize iletmeye devam ediniz. Bizim için en önemli ve en değerli yol gösterici, siz değerli okurlarımızın düşünceleri ve geri bildirimleridir.

Gelecek sayımızda görüşmek üzere.

Barış Yarsel

  • Arşiv Sayısı : 85
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Prime-SteelOrbis Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017