Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Prime-SteelOrbis - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Prime-SteelOrbis

Prime-SteelOrbis Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Prime-SteelOrbis adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Prime-SteelOrbis Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Prime-SteelOrbis

İş Dünyası Dergisi

Sevgili Okurlar,

Dünya çelik sektörü yeni yıla umutlu ve olumlu beklentilerle giriyor. Tüm beklentilerin ve dileklerin yanında, sektörün tedbiri elden bırakmadan piyasalardaki gelişmeleri takip ettiğini söyleyebiliriz. Çelik ve ilgili sektörlerde geçen yılda neler yaşandı, 2017’de nelerin beklendiğini profesyonellere sorduk ve değerli görüşlerini aldık. Bu geniş kapsamlı değerlendirmeleri derginizin sayfalarında ilgiyle okuyacağınıza eminiz.

SteelOrbis 2017 Bahar Konferansı & 76. IREPAS Toplantısı 26-28 Mart 2017 tarihinde, Intercontinental Budapest’de gerçekleşecek. Dünyanın bir numaralı uzun çelik piyasası konferansında küresel piyasaların en önemli firmaları bir araya gelecek. SteelOrbis ofislerinin hazırlıklarını sürdürdüğü bu büyük buluşmada avantajlı erken kayıtlar başladı.

Sevgili okurlar, Tezcan, çok önemli bir yatırıma imza attı ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Galvalume üretimine başlayan Tezcan’ın Direktörü Sayın Asiye Ay Çelik ile, sektör için büyük önem taşıyan yatırımları hakkında konuştuk.

Türkiye’nin tek çelik hipermarketi OrbisList’in kullanımındaki yoğunluk dikkat çekerken, yazılım ekiplerimiz sektörün ihtiyaçlarına göre geliştirmeyi sürdürüyor. Bizler de OrbisList.com’da yer alan on binlerce ilandan öne çıkanlara yer verdik.

Lütfen, her zaman olduğu gibi her türlü eleştiri, görüş ve önerilerinizi bize iletmeye devam ediniz. Bizim için en önemli ve en değerli yol gösterici, siz değerli okurlarımızın düşünceleri ve geri bildirimleridir.

2017 yılının ülkemize ve sektöre güzel günler getirmesini dileriz.

Barış Yarsel

  • Arşiv Sayısı : 82
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Prime-SteelOrbis Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017