Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Proje Montaj - Ofis Dekorasyon Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Proje Montaj

Proje Montaj


Kuruluş Amacamımız
Ülkemiz ve globalleşen dünyadaki sektörel gelişmeleri takip ederek, ofis bölme sistemleri konusunda araştırmacı bir yapı ve profesyonel bir yaklaşım içerisinde üretmiş olduğumuz sistemlerimizin uygulama hizmetini sorunsuzca sağlamaktır. Bu amacımız doğrultusunda, ürünlerimizin kalitesini profesyonel montaj desteğimizle yükseltmektir.

Misyonumuz
Sürekli öğrenmeye, yenilikçiliğe, yaratıcılığa, takım çalışmasına, karşılıklı saygıya ve sevgiye önem veren şirket kültürü oluşturmak.

Karşılıklı yarara ve uzun soluklu büyümeye imkan veren düzenli ilişkilerle yaratıcı çözümlerin paylaşıldığı iş ortaklıkları oluşturmak.

Etkin yönetim ve doğru teknoloji kullanarak sürekli gelişmek, bu sayede kalite, maliyet, sunum çabukluğu ve esnekliği ile işletme sistem mükemmelliğini sağlamak ve sürdürülebilir rekabetçi avantajlar oluşturmak.
 

Dergilerde Yayınlanan Proje Montaj Haberleri ve Reklamları

 
 
"Türkiye'deki ilk mağazasını Bursa'da açan Leroy Merlin'in, demontable ofis bölme sistemlerindeki tercihi Proje Montaj oldu.
18 Ekim 2010 Pazartesi
   
"Günlük yaşantımızın büyük bir bölümü işyerimizde geçiyor. Daha rahat çalışabilmek ve gelen konuklarımızı dahi iyi ağırlayabilmek için ofislerimizin iç açıcı ve şık olmasına dikkat ederiz. Bize bu imkanı sağlayanlar ise ofis bölme sistemlerini yapan işletmelerdir.
13 Eylül 2010 Pazartesi
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017