Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Promod - Sektörel Kataloğu
Ana Sayfa > Promod

Promod Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Promod adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Promod Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Promod

Sektörel Kataloğu

20. yüzyılın sonlarına doğru, küreselleşmenin etkisiyle, artan uluslararası ticaret hacminin yol açtığı en çarpıcı gelişmelerden biri; yerel firmalara dünya ölçeğinde büyük markalar yaratma fırsatı tanımasıydı.

70-80'li yıllarda ülkemizdeki insan gücüne dayalı ve rekabetten uzak koşullarda üretim yapmaya alışkın firmaların çoğu için küreselleşmenin anlamı, yerel pazardaki paylarını çok uluslu markalara kaptırmaktı.

Firmamız, uzun yıllardan bu yana reklamcılık ve promosyon sektöründeki serüvenlerini değişen koşullara hızla adapte olmasını sağlayacak ileri teknoloji yatırımlarıyla pekiştirmeyi ilke edinmiş, Gümrük Birliği ve Avrupa Birliği normlarına uygun üretim yapma zorunluluğunu ön planda tutarak yerel pazardaki lider konumunu dünya geneline yaygınlaştırmayı amaçlayarak kaliteden ödün vermeksizin verimliliği artırmayı tümüyle bilgisayar destekli yürütülen tasarım ve üretim teknolojisini geliştirmeyi öncülük edinmiş ve özellikle çevre koruma bilincini yansıtan kimyasal arıtma tesislerine, profesyonelliğe ve yaratıcılığa odaklanmış, uzman insan kaynaklı, ISO 9001 gibi kalite standartlarını hedef alan, kalite anlayışı ve evrensel değerleri içselleştirmiş, dünyanın dört bir köşesindeki seçkin müşterilerine her zaman en güzel üretimi sunma çabalarını prensip edinmiş ve bununla dünya markası haline gelmiş MODÜL markasının yasal kullanıcısı ve tescilli ürünlerin üreticisidir.

Şirketimiz, katalog içeriğini ve ürün skalasını siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda daha da zenginleştirmiş, beğenileri birlikte paylaşma amacıyla değerlendirmelerinize sunmuştur.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Promod Katalog
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Promod Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017