Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Que Lifestyle & Magazine - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Que Lifestyle & Magazine

Que Lifestyle & Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Que Lifestyle & Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Que Lifestyle & Magazine Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Que Lifestyle & Magazine

Şehir Yaşam Dergisi

Bursa yeni bir dergiye merhaba dedi...

1 Nisan 2011 tarihinde tüm Bursa'ya şaka yaparak yayın hayatına başlayan Que Lifestyle & Magazine; içeriği, seviyeli magazini, metropol şehir Bursa'mızın cemiyet haberleri, Bursa ve İstanbul özel haberleri ve daha bir çok ilgi çekici bölümleriyle kısa zamanda herkesin paylaştığı bir dergi oldu.

Varmak istediği hedefine! okurları ile her geçen gün bir adım daha yaklaşan Que Lifestyle & Magazine hepimizin her ay merakla okuyacağı keyifli bir dergi olmaya da devam edecek...
İlk sayımızda aldığımız destek her geçen gün artarak devam ediyor ve büyüyor. Kentimizin rekabetçi ortamında tüm dergilere başarılar dilerken, her zaman sizlere yeni haberlerle ulaşabilmenin keyfini yaşıyor, yaşatmayı diliyoruz.

Que Lifestyle & Magazine ailesi olarak ilginize teşekkür ediyoruz...

  • Arşiv Sayısı : 14
  • Son Sayı : Aralık 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Que Lifestyle & Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017