Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Rapsodi Cosmetics - Kadın Moda Kataloğu
Ana Sayfa > Rapsodi Cosmetics

Rapsodi Cosmetics Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Rapsodi Cosmetics adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Rapsodi Cosmetics Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Rapsodi Cosmetics

Kadın Moda Kataloğu

Rapsodi 1994 yılında Konya’da aile firması olarak üretime başlamış olup, 30.000 m2 kapalı alan kapasitesi ve 450 çalışanıyla ülke genelinde 54 Vip Showroom ve 100’ün üzerinde mağazasıyla hizmet vermektedir. İhracat rakamlarını her geçen gün artıran rapsodi, Yunanistan, İngiltere, Almanya, İsviçre, Cezayir, Kıbrıs, Suriye, İran, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, gibi ülkelere ürün göndermektedir.

Çelik konstruksiyon koltukları gündemi yakalayan renk ve çizgiler kişinin isteği ve zevklerine göre hayatlarına renk katan kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Fonksiyonellik, rahatlık, ve çağdaş çizgi hepsi rapsodi ürünlerindedir.

Yemek odaları ve yatak odalarında çağdaş tasarım, kullanım kolaylığı, kaliteli malzeme, teknolojik üretim hatlarıyla rapsodi dostlarının evlerinde olmaktan mutluluk duymaktadır.

Mobilya sektöründe yurtiçi ve yurtdışında kaliteli ve doğru üretim politikasıyla teknolojik çözümler sunan, değişim ve gelişimleri yakından takip ederek ürettiği yenilikçi mobilya teknolojileri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde profesyonel girişimci ve güvenilir hizmet kalitesiyle sektörde bir dünya markası olmanın heyecanı ile uzmanlaştırıcı alanlarda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı müşteri haklarına saygılı, yeniliğe ve değişime önem veren, çalışanların eğitim seviyesini ve tecrübesini dikkate alan, sürekli kendini yenilemeyi hedefleyen öncü bir kuruluş olmanın gururunu taşımaktadır rapsodi.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Rapsodi Cosmetics
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Rapsodi Cosmetics Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017