Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şamdan Plus - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şamdan Plus

Şamdan Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şamdan Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şamdan Plus Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Şamdan Plus

Şehir Yaşam Dergisi

İçeriğimizi daha da zenginleştirip yüzümüzü değiştirdik

Bu hafta yeni bir yüzle karşınızdayız! En çok satan cemiyet dergisi olmamıza rağmen size daha iyisini sunabilmek için yenilenmeye karar verdik. Zengin içeriğimize yeni bölümler ekledik ama asıl değişikliği sayfa tasarımlarımızda yaptık. Daha rahat, daha kolay ve daha keyifli okunacak bir Samdan Plus yaratmaya çalıştık. Belki yıllardır alıştığınızdan çok farklı bir Samdan Plus göreceksiniz ama eminim yeni yüzümüzü de çok beğeneceksiniz. Çünkü biz sizin beğeneceğinizi düşünerek bu değişikliği yapmaya karar verdik. Bu arada moda ağırlıklı yeni bölümlerimizi de beğeneceğinizi umuyorum. Örneğin sokakta rastladığımız ünlü isimlerin kıyafetlerini ve aksesuarlarını mercek altına aldığımız sayfalar, yine sokakta rastladığımız ünlülerin çantalarında neler var diye göz attığımız sayfalar, güzellikleriyle dikkat çeken isimlerin makyaj sırlarını anlattıkları sayfalar gibi...

Simdi yeni Samdan Plus’ınızda neler okuyacaksınız onlardan kısaca söz edeyim. Önce röportaj konuklarımızla başlayayım; Özge Ulusoy ve Cengiz Abazoğlu ile hem keyifli bir fotoğraf çekimi hem de samimi bir söyleşi yaptık. Türkiye’nin en ünlü modacılarından Cengiz Abazoğlu’nun yeni haute couture koleksiyonundan özel tasarımlarla Özge Ulusoy çok güzel pozlar verdi. Sonuçta çok güzel fotoğraflar ve çok güzel bir söyleşi ortaya çıktı.

Davetlere gelince; haftanın en çok dikkat çeken daveti, Le Petite Maison’un yeni adresindeki açılış davetiydi. Doğus Grubu yatırımlarından olan ünlü Fransız restoranının yeni adresindeki açılısına is, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri akın etti. Davete Doğus Grubu’nun patronu Ferit Sahenk ile esi Diana Hanım ev sahipliği yaptı.

ÇABA Derneği’nin geleneksel kermesi de haftanın en çok ilgi gören etkinliklerinden biriydi. Kermese her zamanki gibi cemiyet hayatının yardım melekleri akın etti. Derneğe destek olmak için bol bol alışveriş yapan ünlüler, kermesteki farklı etkinliklerle de keyifli bir zaman geçirdi.

Cemiyet hayatından Serra Türker, Amerika’da ‘Misela’ adlı çanta markasını yaratmış, dünya starlarının dikkatini çektikten sonra markasını Türkiye’ye de taşımıştı. Moda tutkunlarından büyük ilgi gören Serra Hanım, geçen hafta markasının 5. yılını kutladı. Beyoğlu’ndaki Misela mağazasındaki davete, cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

Artık İstanbul’un elitlerinin merakla beklediği bir etkinlik haline gelen Turkcell Platinum Bosphorus Cup kapsamındaki Bogaz Yarısı, geçen cumartesi günü gerçekleşti. Yine, is, cemiyet ve sanat hayatından birçok ünlü isim, Feriye Palace’a akın edip yelkenlilerin Boğaz’da mücadelesini izledi.

Hotiç’in patronlarından Serdar Hotiç, 60. doğum gününü ve is hayatındaki 45. yılını, Hotiç Showroom’unda verdiği bir partiyle kutladı. Serdar Bey’i partide yakın dostları yalnız bırakmadı.

Son olarak iki özel dosyamızla ilgili bilgi vereyim. Biri yaz hazırlıkları üzerine hazırladığımız dosya ki, içinde, yaz makyajından, fit vücutlarıyla öne çıkan top modellerin güzellik sırlarına kadar birçok konu var. Diğer dosyamız olan yat dosyasında ise yeni model yatlar ve mavi tur rotaları yer alıyor.

Haftaya görüşmek üzere

Hoş çakalın

Bülent Cankurt

  • Arşiv Sayısı : 73
  • Son Sayı : 24 Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Şamdan Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017