Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Score Fitness ve Spa Bursa Korupark - Fitness Spor Merkezi Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Score Fitness ve Spa Bursa Korupark

Score Fitness ve Spa


Korupark içerisinde hizmet veren Score,5.000 m2 alanda, TV'li iPod uyumlu son trend fitness ekipmanları, yurt dışından konusunda uzman eğitmenler ile kişiye özel butik hizmet anlayışını Bursa'ya taşıyor.

Bursa2da ilk ve en büyük tam kapasiteli fitness salonu ,spa ve kapalı yüzme havuzu olan Score'da, aletli pilates stüdyosu, fit-box ,martial arts(kick box, aikido vb.) ve kişiye özel dersler ile basketbol, squash alanları da yer almaktadır. Kapalı yüzme havuzunda çeşitli yaş gruplarına göre yüzme dersleri ve grup aktiviteleri yapılacaktır.

Çocuklu anneleri de düşünen kulübümüz bakıcılar eşliğinde özel olarak tasarlanan "baby score odası"nı da ihmal etmemiştir.

Yine bay ve bayan için ayrı ayrı tasarlanan son teknoloji alt yapılarının kullanıldığı soyunma odalarında hamam, sauna, buhar banyosu, dinlenme alanları ve daha da fazlasını isteyen özel V.I.P soyunma odaları bulunmaktadır. Ayrıca Score içerisinde yer alan dünyaca ünlü Panpuri Spa'da tecrübeli terapistler tarafından yapılan Uzakdoğu'nun mistik masaj ve terapileri, özel bakımlar Bursa ve Türkiye'ye özgü olarak uygulanmaktadır.

The Wellness Company
The Wellness Company Uluslar arası tanınmış spa markalarının(Puri, Tailor Made Spa's gibi..)Türkiye temsilcisi olarak uzun yıllar fitness ve spa sektöründe hizmet vermiş yöneticilerler, son trend ve teknolojileri Score çatısı altında birleştirdi. Ayrıca İtalya'nın dünyaca ünlü fitness kulübü Downtown ile "Kardeş Kulüp Anlaşması" yapan Score bu alanda bir ilk olacaktır.
 

Dergilerde Yayınlanan Score Fitness ve Spa Bursa Korupark Haberleri ve Reklamları

 
 
"2009 yılında Korupark'ın -1. katında hizmet vermeye başlayan SCORE FITNESS & SPA 5000 M2 kapalı alana sahip şehrin en büyük Fitness kulübüdür.
27 Aralik 2010 Pazartesi
   
"Survivor programıyla tanınan İhsan Tarkan, 5 Aralık Cuma ve 6 Aralık Cumartesi tarihlerinde Score Fitness'da spinning alanında sadece ayrıcalıklı üyelere work shop yapacaktır.
27 Aralik 2010 Pazartesi
   
"Yalnız spor yapmaktan hoşlanan ya da 25 metre uzunluğundaki kapalı havuzumuzun keyfini az kişi ile çıkarmak isteyen üyelerimize "Günaydın" diyoruz.
27 Aralik 2010 Pazartesi
   
"Score Fitness&Spa'da spor yapanlar, eğlenerek formda kalıyorlar, dünya ile aynı anda en trend GRUP DERSLERİne katılma fırsatlarını yakalıyorlar.
27 Aralik 2010 Pazartesi
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017