Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Score Fitness & Spa - SPA Sağlık Merkezi Broşürü
Ana Sayfa > Score Fitness & Spa

Score Fitness & Spa Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Score Fitness & Spa adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Score Fitness & Spa Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Score Fitness & Spa

SPA Sağlık Merkezi Broşürü

Korupark içerisinde hizmet veren Score, 5.000 m2 alanda, TV'li I Pod uyumlu son trend fitness ekipmanları, yurt dışından konusunda uzman eğitmenler ile kişiye özel butik hizmet anlayışını Bursa'ya taşıyor...
Bursa'da ilk ve en büyük tam kapasiteli fitness salonu, spa ve kapalı yüzme havuzu olan Score'da, aletli pilates stüdyosu, fit-box, martial arts(kick box, aikido...) ve kişiye özel dersler ile basketbol, squash alanları da yer almaktadır. Kapalı yüzme havuzunda çeşitli yaş gruplarına göre yüzme dersleri ve grup aktiviteleri yapılacaktır.
Çocuklu anneleri de düşünen kulübümüz bakıcılar eşliğinde özel olarak tasarlanan "baby score odası"nı da ihmal etmemiştir.
Yine bay ve bayan için ayrı ayrı tasarlanan son teknoloji alt yapılarının kullanıldığı soyunma odalarında hamam, sauna, buhar banyosu, dinlenme alanları ve daha da fazlasını isteyen özel V.I.P soyunma odaları bulunmaktadır. Ayrıca Score içerisinde yer alan dünyaca ünlü Panpuri Spa'da tecrübeli terapistler tarafından yapılan Uzakdoğu'nun mistik masaj ve terapileri, özel bakımlar Bursa ve Türkiye'ye özgü olarak uygulanmaktadır.
The Wellness Company
The Wellness Company Uluslar arası tanınmış spa markalarının (Puri,Tailor Made Spa's gibi..)Türkiye temsilcisi olarak uzun yıllar fitness ve spa sektöründe hizmet vermiş yöneticilerler, son trend ve teknolojileri Score çatısı altında birleştirdi. Ayrıca İtalya'nın dünyaca ünlü fitness kulübü Downtown ile ‘"Kardeş Kulüp Anlaşması" yapan Score bu alanda bir ilk olacaktır.

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Score Fitness & Spa
  • Yayın Türü : E-Broşür
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Score Fitness & Spa Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017