Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Sofra - Yemek Mutfak Dergisi
Ana Sayfa > Sofra

Sofra Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Sofra adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Sofra Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Sofra

Yemek Mutfak Dergisi

Yeni yıl sürprizleri

20 yılı aşan yayın hayatımızda sadık Sofra okurlarının bizimle ilgili tek bir şikayeti vardı; eski sayıları saklamakta zorlanmaları! Malum, asla atılmayan, her bir sayısı, her bir tarifi elden ele dolaşan, arşiv değeri yüksek bir dergiden söz ediyoruz... Yıllar içinde sizlerle olan iletişimimizde, herkesin kendince bir arşiv yöntemi geliştirdiğini de gördük. Kiminiz yemek kategorilerine göre farklı renkte ayraçlar kullandığınızı, kiminiz sayfaları koparıp ayrı dosyalar halinde bölümlendirdiğinizi, kiminiz de bunun için bilgisayar ortamında özel fihrist programları hazırladığınızı anlattınız… Tüm bunlar bize gurur verirken, diğer yandan mutfakta geçirdiğiniz anları daha pratik hale getirmek için de farklı fikirler geliştirmeye zorladı.

İşte “En İyi 100 Tarif” serisi de, sizlerle yaptığımız birebir görüşmelerin, anketlerin sonucunda ortaya çıkan son projemiz… Sofra okurları arasında gerçekleştirdiğimiz anketler gösterdi ki, özellikle genç jenerasyon anne yemeklerine, Türk ve Osmanlı Mutfağı’na büyük ilgi duyuyor. Ardından en çok tercih edilen yemek kategorileri olarak da “zeytinyağlılar” ve “tatlılar” başı çekiyor. Biz de bu veriler ışığında sizleri yepyeni bir kitap serisi ile buluşturmaya karar verdik ve ortaya “En İyi 100 Tarif” serisi çıktı. Serinin ilk 4 kitabı olan “Anne Mutfağı”, “Zeytinyağlılar Sebze Yemekleri”, “Türk Osmanlı Mutfağı” ve “Tatlılar” geçtiğimiz haftalarda raflardaki yerini aldı. Hepsi Sofra tecrübesiyle hazırlanan, kendi kategorisinin en iyi 100 tarifinin yer aldığı kitaplar, mutfakta kullanım kolaylığı sunmak için kalın sert kapaklı, kuşe kağıda baskılı ve spiral ciltli olarak hazırlandı.

Esra Düzdağ

  • Arşiv Sayısı : 25
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Sofra Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017