Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
T-Beks Press - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > T-Beks Press

T-Beks Press Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj T-Beks Press adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

T-Beks Press Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

T-Beks Press

Sektörel Dergisi

T-BEKS olarak, Nano Teknolojik araç temizleme sistemlerini ülkemize getiren, köklü v kurumsal yapısıyla sektöre liderlik eden öncü kuruluşuz.

Ülkemizin ve dünyamızın karşı karşıya kaldığı su kıtlığı problemine, suyun tasarrufunu sağlayarak çok ciddi bir çözüm üretmektedir.

T-BEKS; Ürünlerinin insan sağlığına olumsuz hiçbir etkisinin olmadığına dair ürün içeriklerini beyan eden MSDS formlarıyla gümreklerde hiçbir problem yaşamadan sevkiyat yapabilmektedir.

Araçların temizliğinde T-BEKS ürünlerinin kullanımından kaynaklanan avantajları, boyaya sağladığı koruma etkisi ve kattığı ekolojik parlaklık ODTÜ Teknik Raporu ile onaylanmıştır.

T-BEKS'in kurumsal yapısı, ülkemizde franchise dünyasının çatı kuruluşu niteliğinde bulunan UFRAD (Uluslararası Franchise Derneği) tarafından da onaylanmış olup, üyelik müracaatımız kabul edilmiştir.

İstanbul yapılanmasını oluşturmak üzere T-BEKS bayrağını zirveye taşıyacağına inandığımız bir grupla MasterFranchise (Ana Bayilik) sözleşmemizi yapmış bulunmaktayız. İstanbul'da kısa bir sürede bir düzineye yakın hizmet noktası birbirlerine çok yakın aralıklarla açılacaktır.

Ankara'daki mevcut 12 hizmet noktasına eklenecek 5 hizmet noktası da hazırlıklarını sürdürmektedir.

Kıbrıs Borusan ve Malatya noktaları hizmet vermeye başlamış olup, kısa sürede Türkiye'nin bir çok noktasında T-BEKS hizmetleri alınabilecektir.

AR-GE konusunda "Başarının hedeflenen bir nokta değil, sürekli yenilenen bir süreç olduğu" ilkesiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Mart-Nisan 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

T-Beks Press Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017