Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Tekstyle - Tekstil Moda Dergisi
Ana Sayfa > Tekstyle

Tekstyle Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Tekstyle adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Tekstyle Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Tekstyle

Tekstil Moda Dergisi

Merhaba Değerli Tekstyle Okurlarımız,

8 yıl önce, 2007 Mayıs’ında yayınlamıştık ilk sayımızı. Bu sayıyla beraber 8’inci yılımızı doldurup 9’uncu yılımıza adım atmış olduk. Bu nedenledir ki Mayıs- Haziran sayılarımızın değeri farklı bizim için…

Her yıl biraz daha büyüdüğümüzü, olgunlaştığımızı hissederiz. Ve bir anlamda da yerimizde saydığımızı, kendimizle yarışıp ilerlemeye devam ettiğimizi gördüğümüz, test ettiğimiz sayıdır Mayıs- Haziran.

Geriye dönüp baktığımızda işimizi başladığımız yerden çok uzaklara taşıdığımızı kolayca görebiliyoruz.

“Küçük ama kompakt bir ekip” tarafından hazırlanan ve okumakta olduğunuz dergiyi şu anda sizin ülkenizden farklı 43 ülkede, 5.999 insan daha okuyor.

Ancak göremediğimiz fakat hissettiğimiz, siz değerli okurlarımızın ve reklam verenlerimizin hissettirdiği bir şey var ki, elle tutulur, gözle görülür verilerden, geribildirimlerden çok daha güçlü bir etkisi var;

Bu da Tekstyle Dergisi’nin camianın tüm bireyleri üzerinde oluşturduğu sevgi, sempati ve güven duygusu…

İnterbride Düsseldorf Fuarı’nda dağıtılacak olan ve bir yılda çıkan toplam 6 sayımızın en “ Avrupai” sayısı olma özelliğini koruyan Mayıs- Haziran sayımızın içeriği yine dopdolu.

İzmir’in son yıllarda sektöre kazandırdığı en önemli markalardan biri olan Kaneviçe’nin dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile tanınan genç patronları Sadettin ve Ramazan TOKA kardeşler ile bugünün değerlendirmesini ve geleceğe dair planlarını sizler için konuştuk.

Bu sayıda dergimize değer katan bir diğer isim Avva Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Volkan ATİK. Türkiye Tekstil piyasasında çok önemli bir yeri olan ve Türk Tekstiline önemli katkılar sağlayan Avva firması özelinde Türkiye’nin tekstil sanayii ve ihracatını konuştuğumuz sohbetimiz tekstil camiası için bir rehber niteliğinde.

Bu ayki bir diğer önemli konuğumuz da İZFAŞ Yönetim Kurulu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Kerim Hasan TUNÇAĞ. İzfaş’a ve IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’na önemli kazanımlar sağlayacağına ve çok daha ileri taşıyacağına yürekten inandığımız K. Hasan TUNÇAĞ’ın röportajında fuara dair bilmek istediğiniz her şey var.

Rasyonellikten ve çalışkanlıktan uzak bir şekilde fala, kehanete bel bağlamak, yıldızlara burçlara göre iş görmek geri kalmış toplumların büyük sorunu. Genel Yayın Yönetmenimiz Sayın Yavuz TARAKÇIOĞLU’nun kaleminden Fal ve Kehanetin, Yıldızlara Tapmanın binlerce yıllık tarihini, sakıncalarını ve kutsal kitabımızda bulabilirsiniz. Makyaj yapmanın püf noktaları, Güneş’in zararlı etkileri, T-shirtlerin giyim tarzımızdaki zaferi diğer konularımızı oluşturuyor.

Hepinize keyifli okumalar…

  • Arşiv Sayısı : 38
  • Son Sayı : Mayıs- Haziran 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Tekstyle Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017