Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Telgraf Sanat - Kültür Sanat Dergisi
Ana Sayfa > Telgraf Sanat

Telgraf Sanat Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Telgraf Sanat adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Telgraf Sanat Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Telgraf Sanat

Kültür Sanat Dergisi

Telgraf Sanat aylık yayınlanan bir sanat dergisidir. Sadece Türkiye'de ait olan sanat güncesini tutan, eğitimli ve genç sanatçıları konu edinen Telgraf Sanat; edebiyat, opera, bale, tiyatro, sinema, müzik, modern sanatlar dalında, kültürel konularda profiller, haberler ve yorumlar içeren ülkemizin kültür ve sanat dünyasında da haberler veren bir yayındır.

Manifesto

Son yıllarda ülkemiz sanat çevresinde şaşırtıcı yenilikler ve değişiklikler yaşandı. Artık sanat adına her türlü yenilikten haberdar olmak isteyen bir sanat sever kitle mevcut. Büyük kurumların desteklediği veya küçük insiyatiflerle oluşturulan pek çok galeri ve sanat oluşumu sayesinde modern hayatın her alanına hızla nüfuz eden bir kültürel hareketlilik var. Amacımız bu hareketliliğin mimarları olan genç sanatçıları öne çıkarmak ve onları tanıtmak.

Telgraf Sanat, akıllı ve doğru kararlar veren sanatseverler için güvenilir ve edebi bir başlık olarak seçildi. Bizler bu ülkenin topraklarında gerçekleşen her sanat dalında çaba sarf eden genç sanatçıları, sanatı, bakış açılarını ve eğilimleri takibe alıyoruz.

Profil
Telgraf Sanat, içeriği itibariyle şehirli,okumayı ve araştırmayı seven, kültürel etkinliklere faal bir şekilde katılan, şehirdeki yeni sergileri ve kültürel faaliyetleri yakından takip eden, dünyadan haberdar ve yenilikçi bir kitleyi kendisine okur kitlesi olarak hedef almaktadır.

Telgraf Sanat'ın amacı; genç sanatçılar söz konusu olduğunda tam bir otorite kaynağı olmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Şubat 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Telgraf Sanat Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017