Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
TrTuning - Otomobil Araba Dergisi
Ana Sayfa > TrTuning

TrTuning Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj TrTuning adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

TrTuning Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

TrTuning

Otomobil Araba Dergisi

Türkiye'nin modifiyeli otomobil dergisi TRTUNING, yayın hayatına Şubat 2004'de başlamış olup, 7 yıldır sektöre yön veren bir kimlikle yayın hayatına devam etmektedir. İlk sayısından itibaren başarılı bir satış grafiği yakalayan TRTUNING, yüksek tirajı ile geniş bir kitleye ulaşmaktadır.

Dergimiz okuyucu profili olarak ele alındığında ise; %95'i erkek, 15-35 yaş arası, çoğunluğu otomobili olan ve-veya almayı düşünen, otomobil, teknoloji meraklısı bir kesime hitap etmektedir. Her ay 15.000 adet basılmakta olan dergimiz, 5 yıllık yayın hayatı ortalamasında aylık ortalama 6.000 tiraja sahiptir ve otomobil dergileri sıralamasında sürekli ilk 5 içerisinde yer almaktadır.

Bunun yanında okuyucuyla birebir iletişimi ilke edinen TRTUNING, birçok organizasyona da imza atmıştır. CarrefourSA Tuning Günleri ile tüm Türkiye'de başlayan organizasyonlar, Autodrom'da düzenlenen "Tuning Underground Party" ve "Drag Day" ile devam etmiştir. Her yıl düzenlenen ve ortalama 70 bin kişinin gezdiği CNR'daki TUNING SHOW FUARI'nın 3 yıl boyunca basın sponsoru olan TRTUNING, ayrıca 2004-2007 yılları arasında Türkiye Oto Drag Şampiyonası'nın da basın sponsorluğunu sürdürmüştür.

2007 yılında Türkiye'de bir ilk'e imza atan TRTUNING, yaklaşık 2000 izleyicinin katılımı ile CNR'da "İstanbul Drift Show"u organize etmiş ve "Drift Academy İstanbul" projesi ile de eğitim programlarına başlamıştır. "TUNE MY CAR" projesi ile de Türkiye'de bir ilk'e imza atan dergimiz, 2010 yılında bir dizi drift organizasyonu ile sektördeki liderliğini sürdürmeyi hedeflemektedir.

TRTUNING web sitesi, Kasım 2008 tarihinde yenileyerek yayın hayatına haber portalı olarak devam etmektedir. Henüz 13.ayında olmasına rağmen hedef kitleden büyük ilgi gören site, günlük ortalama 2.000 tekil ziyaretçiye ulaşmıştır.

2009 ilk sayısı ile "Türkiye'nin Modifiyeli Otomobil ve Drift Dergisi" sloganını benimseyen, logosundan tasarımına kadar tamamen yenilenen TRTUNING, tuning felsefesiyle örtüşen "farklı" içeriği her ay çıtasını daha da yükselterek yayıncılıkta kaliteyi arttırmaya devam etmektedir.

Ayrıntı bilgi için www.trtuning.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz...

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Aralık 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

TrTuning Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017