Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Trendsetter İstanbul - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Trendsetter İstanbul

Trendsetter İstanbul Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Trendsetter İstanbul adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Trendsetter İstanbul Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Trendsetter İstanbul

Kadın Moda Dergisi

Trendsetter İstanbul'un kapağında çok uzun zamandır ünlü isimler yok. Ancak bu gelenek devam etseydi, bu kapağımızı David Lynch süslesin isterdim. Zira bunun için daha doğru bir zamanlama düşünemiyorum. "David Lynch: The Art Life" belgeselini henüz yeni izledim. Mayıs ayında vizyonda kalmayabilir, ancak Başka Sinema sağ olsun, ara sıra vizyona uğramaya devam edecektir. Ve Twin Peaks. Bu ay geri dönüyor. (Lütfen, yıllar sonra aynı hamleyi "Girls" için de yapın). Galerist de bu dünyadan olmadığını düşündüğüm Lynch'in, "Dark Deep Darkness" adlı taş baskı eserinden ilham alan "Dark Deep Darkness and Splendor" başlıklı grup sergisine ev sahipliği yapıyor. (10 Haziran'a kadar gezebilirsiniz.)

David Lynch: The Art Life belgeseli sonlanıp, kendimi sinema salonundan sokağa attığımda neye saldıracağımı şaşırmıştım. Gidip tuval ve çeşitli boyalar alıp resim mi yapsam, makinemi kapıp fotoğraf mı çeksem yoksa bir köşeye çekilip bir şeyler mi yazsam? Lynch, hayatı üretmekle geçen bir isim, sanki özenle yaratılmış bir karakter. Bu yüzden bu heyecan, istek ve ilham da ister istemez size bulaşıyor. Film ve dizi çekmek, müzik yapmak, üretkenliğini plastik sanatlar alanında konuşturmak dışında bir de Silencio adlı gece kulübünün sahibi, üstelik Cannes Film Festivali gibi özel zamanlarda çeşitli pop-up mekanlar açmaktan da geri kalmıyor. İşte bu yüzden film çıkışında sanki biri ya da Lynch gizlice bir çuval dolusu şevk ve lihamı üzerime boşaltmıştı.

Bu arada; Twin Peaks ve Dayle Cooper (Kyle MacLahlan) deyince akla "Damn good coffee" geliyor, Trendsetter İstanbul da bu ay şehrin en lezzetli kuşkonmazlı tabaklarını seçti. Yanına bir de yumurta eklediniz mi, kahve ve kuşkonmazla güzel bir üçlü oluşabilir.

Aykut Taşdöner

  • Arşiv Sayısı : 36
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Trendsetter İstanbul Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017