Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turizm Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Turizm Dünyası

Turizm Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turizm Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turizm Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turizm Dünyası

Sektörel Dergisi

Sıra dışı bir yatırımın detaylarını anlatıyoruz bu sayımızda. Yıllarca deri sektöründe faaliyet gösteren lojistik alanında da şirketleri bulunan Erlüks Grup’un turizm sektörüne yaptıkları yatırımın adı Bricks Hotel İstanbul. Sektör profesyonellerinin “oteller vadisi” olarak adlandırmaya başladıkları Basın Ekspres bölgesinde yer alan, alkolsüz konsepti ve içmimari detaylarıyla öne çıkan bu business otel ile ilgili bilgileri birinci ağızdan Erlüks Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Eroğlu’ndan, Genel Müdürü Alper Yağcı’dan ve içmimarisini üstlenen Baba Mimarlık Kurucu Mimarı Mehmet Baba’dan ortak bir röportajla dinledik.

Condo-Hotel sistemini anlatıyoruz. Projebeyaz Uluslararası Gayrimenkul firması Amerika’daki inşaat şirketlerinin Türkiye’deki çözüm ortaklarından… Miami’ye 30 dakika uzaklıktaki Conrad The Ocean Resort&Residence projesi için de mortgage başvuru ve tapu tescil işlemlerinde, evin seçilmesinden tapunun teslim edildiği zamana kadar her türlü desteği veriyor Projebeyaz. Sistemde rezidanslar otel odası olarak işletiliyor ve yatırımcı kira gelirinden daha fazla kazanıyor.

Detaylar sayfalarımızda…

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 50
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turizm Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017