Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turizm Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Turizm Dünyası

Turizm Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turizm Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turizm Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turizm Dünyası

Sektörel Dergisi

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (BM DTÖ) tarafından 2017’nin "Gelişme İçin Sürdürülebilir Turizm Yılı” ilan edilmesinin nedeni ve önemi üzerine düşünülmeli. Özellikle sürdürülebilir bir yapısı olmaması nedeniyle turizm sektörünün kırılganlığını hissettiğimiz ülkemiz için bu bir zorunluluk artık. Turistik ürünleri uzun yıllar arz edilir hale getirecek bir yeniden yapılanmaya, bu nedenle de yeni bir kavrayışa ihtiyacımız var. BM DT֒nün farklı uygarlıkların ve kültür miraslarının değerinin anlaşılması ve halklar arası anlayışını gerekli kılan bu yaklaşımı yalnızca turizme değil dünyanın bugün ihtiyacı olan barış ortamına ciddi şekilde katkı sağlayabilir. Bunu, ekolojik açıdan, canlı veya cansız çevreden, somut ve somut olmayan kültürel miras gibi toplumsal çevreden oluşan tüm turizm ve seyahat ortamları şeklinde geniş bir çerçevede düşünmeliyiz.
Fest Travel Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Pekin’in konuyla ilgili değerli görüşleri yer alıyor bu sayımızda.

Ayın Konuğu köşemizde bu ay Ateksis Satış ve Proje Yöneticisi Barış Topallar, Mitel’in Connected Guest uygulamasını tüm detaylarıyla anlatıyor. Bu uygulama otellere ve yat kulüplerine müşterileriyle her an ilgilenebilecekleri, rapor alabilecekleri ve işletmelerin yeni gelir kalemleri yaratabilecekleri avantajlar sunuyor.

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 46
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turizm Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017