Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turizm Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Turizm Dünyası

Turizm Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turizm Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turizm Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turizm Dünyası

Sektörel Dergisi

İlki 2013 yılında düzenlenen Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’nın 5’incisi 4-9 Nisan tarihlerinde gerçekleşiyor. Türkiye’nin ilk ve tek sokak karnavalında kentin her yerinde kültürel ve sanatsal aktiviteler; dans gösterileri, üniversite müzik gruplarının konserleri, halk oyunları gösterileri, bando gösterileri spor müsabakaları ile bireysel sokak gösterileri gerçekleştirilecek. Karnavalla Adana’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin ziyaret edilmesi, Adana mutfağı lezzetlerinın tadılmasını ve Mersin, Tarsus, Kapadokya Bölgesi, Antakya, Adana’nın kıyı şeridine katkı sağlaması amaçlanıyor. Karnavalın fikir önderi Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt’un açıklamalarıyla karnaval detayları sayfalarımızda.

Bu ay Mondelèz International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz’ü konuk ediyoruz. Kariyerinin ilk yıllarında lojistik müdürü olarak çalıştığı Kraft firmasının satınalma ve birleşmeler sonucu dönüştüğü Mondelèz International Türkiye’ye bugün genel müdür olarak dönen İhsan Karagöz firmayı, Türkiye organizasyonunu, Türkiye’nin atıştırmalık eğilimlerini anlattı ve otellerin önemli gelir kalemi haline gelebilecek minibarlara dair görüşlerini paylaştı.

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 47
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turizm Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017