Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turizm Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Turizm Dünyası

Turizm Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turizm Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turizm Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Turizm Dünyası

Sektörel Dergisi

Sektörün durumu ve geleceği ile ilgili herkes düşünüyor, ölçüyor biçiyor, değerlendiriyor, eleştiriyor ve öneride bulunuyor. Bu açıdan bakıldığında sıkıntılı dönemlerin gelişmeye ittiğini düşünüp nefes alınabilir. Yaşanan siyasi gelişmelerden, gerginliklerden çok güvenlik sorununun turist sayısını etkileyeceğine vurgu yapan Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat’tan bu yıl Rus turist sayısında rekor artış bekleyen ve sezonu Nisan’da açan Alkoçlar’a kadar farklı görüş ve yaklaşımlar yer alıyor bu ay.

Sağlık turizmi hedefleri ve detayları, otel ve restoran yatırımlarının yanı sıra şehirlerde gerçekleşen uluslararası festivallere de yer veriyoruz her sayımızda. Mayıs 20-21’de Maltepe sahilinde gerçekleşecek olan 5. Uluslararası İstanbul Uçurtma Festivali de bunlardan biri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, İstanbul Uçurtmacılar Derneği tarafından teknik destek sağlanan ve 13 ülkenin önde gelen uçurtma uzmanları ve STK’larının katıldığı festival, uçurtma kültürünü yaşatmayı hedefliyor. Workshoplarda, uçurtma eğitmenleri eşliğinde herkes kendi uçurtmasını yapabilecek.

Restoran iç mimarisi üzerine yenilikçi fikirler almak isterseniz Kontra’dan iç mimar Gülşah Cantaş’ın yorumlarıyla örnek projeler de yayınlıyoruz.

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 48
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turizm Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017