Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Türk Malı - Vakıf Dernek Dergisi
Ana Sayfa > Türk Malı

Türk Malı Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Türk Malı adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Türk Malı Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Türk Malı

Vakıf Dernek Dergisi

Türk Mallarının Tanıtımı ve Kullanılmasını Teşvik Derneği, Türk malı imajının geliştirilerek, kullanımının teşvik edilmesi yönünde yapılacak çalışmaları bir yandan yerli sanayinin kalitesini ve uluslararası rekabet gücünü diğer yandan da istihdamı ve toplumsal refahı arttırmayı, Sanayicilere düşük maliyetli kuruluş ve işletme sermayesi sağlamayı, kredi imkânlarını arttırmayı, Sanayi-Üniversite İşbirliğini sağlamayı, Türk sermayesinin ve üretim araçlarının yabancılaşmasını önleyecek yasal düzenlemelerin yapılmasına öncülük etmeyi, Türk Dilinin 21. yüzyılda bir bilim dili olmasının yanında, ticaret dili olarak da ön plana çıkarılmasının sağlanması için; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Sahip olduğu hukuk sistemi içinde, Yüce Türk Milletinin örf, adet ve ananelerine uygun akılcı, bilimsel ve demokratik her türlü aracı kullanmayı, her türlü faaliyete bizzat ya da destekçi olarak katılmayı ve bu hedeflere en kısa zamanda ulaşma; amacı ile kuruluş işlemlerini tamamlayarak Şubat 2003 tarihinde tüzel kişiliğe kavuşmuştur.

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Ekim 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Türk Malı Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017