Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Uyarlar İnşaat - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Uyarlar İnşaat

Uyarlar İnşaat Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Uyarlar İnşaat adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Uyarlar İnşaat Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Uyarlar İnşaat

Yapı İnşaat Kataloğu

Hakkımızda
Firmamız sürekli olarak Bursa'da yörelerinde hizmet vermekle beraber ülkemizin her bir tarafına kumlama ve boyama hizmetleri sunmaktadır.Güçlü ekipman donanımı ile her türlü kumlama, boyama ve yüzey pürüzlendirme ihtiyaçlarına sağlıklı çözüm yolları sunmaktadır.

Tarsus-Mersin Organize Sanayi Bölgesindeki merkez atölyemizde 1,5 X 0,8m ebatlarına kadar uzunluğu her ne olursa olsun her türlü konstrüksiyon malzemelerinin sac, profil, köşebent ve boruların kumlama, boyama ve yüzey pürüzlendirme işlemlerini otomatik ve manuel kumlama sistemleri ile uygulamaktadır.

Kalite Politikamız
Firmamızın amaca Kalite Yönetim Faaliyetlerini sürekli iyileştirerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda;

Çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak,
Tüm çalışanlarımızın sürekli eğitimini ve sisteme katılımlarını sağlamak,
Kalite ve verimlilik konularında gelişimlerini sağlamak,
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,
Firmamızın öncelikli görevleridir.

Vizyonumuz
Firmamız sürekli olarak kendini geliştirerek ve teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak, tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza güvenli, verimli ve kaliteli hizmetler sunmak suretiyle sektörde önder olmak arzusundadır.

Misyonumuz
Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, kaliteli, hızlı, sağlıklı ve güvenilir hizmetlerimizi zamanında teslim ederek mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Uyarlar İnşaat
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi :

Uyarlar İnşaat Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017