Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Uzman Görüş - Vergi Gelir Mevzuatı Dergisi
Ana Sayfa > Uzman Görüş

Uzman Görüş Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Uzman Görüş adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Uzman Görüş Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Uzman Görüş

Vergi Gelir Mevzuatı Dergisi

Devlet Gelir Uzmanları Derneği Yayını
Derneğimizin kuruluşunun altıncı yılı olan 2010 yılı başında yayın hayatına adım atan Uzman Görüş dergisini sizlere takdim etmekten büyük gurur duyuyoruz. Dergimizin sizlerle buluşması, mali mevzuatın oluşturulmasında ve uygulamasında her daim etkin rol almış Devlet Gelir Uzmanlarının kamu hizmetlerine katkıda bulunarak toplumsal hayatı desteklemeyi kendine rehber edinmiş olmasından kaynaklanmıştır. Yine aynı amaçla, Uzman Görüş Dergisi, mali konularda şimdiye kadar yayınlanmış olan dergilerden farklı bir bakış açısıyla sizlerle buluşuyor.

Yazar kadrosunu konularında ülkemizin en yetkin uzmanlarının oluşturduğu Uzman Görüş Dergisi vergicilik alanında bir ilke imza atarak ilk sayısını e-dergi olarak yayımlıyor. Bundan böyle aylık olarak çıkacak dergimizin sevgili meslektaşlarımızın uzun yıllar ana başvuru kaynağı olarak kalacağına tüm kalbimizle inanıyoruz.

Böyle bir yayını sizlere takdim etmekteki gayemiz, Devlet Gelir Uzmanları olarak uzun yıllardır mali konularda önemli bir birikime sahip olmamız ve bu birikimin ciddi bir potansiyel oluşturmasıdır. Sahip olduğumuz bilginin kamuoyu ve siz meslektaşlarımızla paylaşılacak olması bir yerde mali literatürün gelişmesine katkıda bulunacak ve özellikle vergi mükellefleri ve meslek mensuplarının mali idarenin bakış açısını daha yakından tanımalarını sağlayacaktır.

Dergimiz, vergi kanunları açısından yoruma ve açıklamaya gerek duyulan tüm konuları kendisine içerik olarak belirlemiş bulunmaktadır. Vergiciliğin tüm toplumu ilgilendirdiği düşünüldüğünde, bu yaklaşımın ne kadar da doğru olduğu kolaylıkla anlaşılabilir. Ayrıca, bu anlayışın sevgili okuyucularımız kadar mali idareye de sağlayacağı sayısız yarar bulunmaktadır.

Temel felsefesi sürekli gelişim olan Devlet Gelir Uzmanları Derneği olarak dergimizin yeni sayılarında buluşmak dileğiyle…

  • Arşiv Sayısı : 23
  • Son Sayı : Ekim-Kasım-Aralık 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Uzman Görüş Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017