Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Vita Life - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Vita Life

Vita Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Vita Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Vita Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Vita Life

Bilim Sağlık Dergisi

Vitalife güncel sağlık konularına yer veren aylık sağlık magazin dergisidir. Sağlığın korunması ve sağlığımızı etkileyebilecek her konu hakkında sadece gerçekleri tarafsız ve bilimsel veriler ışığında her okuyucunun anlayabileceği sadelikte anlatan yazılar içerir. Güncel sağlık konular ile kitleleri ilgilendiren sağlık koruma yollarına ait uzman görüşlerinin yer aldığı yazılarda bilgilendirici ve tavsiye veren yaklaşımları da okuyucuların bulması mümkündür. Vitalife sağlık konusunda herkesin aklında kalan sorulara cevap bulma konusunda rehber olacak ve her ay merak ve heyecanla bekleyeceğiniz yeni konularla sağlığınıza değer katacaktır.

Vitalife dergisinin editörü Dr. Özgür Göknel, tıp doktoru ve çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanıdır. Bilimsel tıp dergilerinin bilim danışma kurullarında da görev alan Dr. Göknel edindiği deneyimler ile koruyucu hekimliğin önemini ve yanlış yönlendirmelerin sağlık konusunda nasıl istenilmeyen sonuçlara yol açabileceğini geniş kitleler ile paylaşmak istediği için Vitalife dergisinin editörlüğünü de üstlendi ve bir sağlık dergisi hazırladı. Çok farklı platformlarda eğitim faaliyetleri veren ve sağlık profesyonelleri ile halkın eğitimini hedefleyen Farmakognozi ve Fitoterapi Derneğinin de üyesi olan Dr. Göknel önemli sağlık konularında kamuoyu sağlık bilinci oluşturmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Vitalife sizlere ütopik olmayan, uygulanabilir sağlık önerileri sunarak yaşam kalitenizi yükseltmeyi hedeflemektedir.

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Mayıs 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Vita Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017