Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Yalçın Yıldırım Sigorta - Sigorta Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Yalçın Yıldırım Sigorta

Yalçın Yıldırım Sigorta ve Aracılık Hizmetleri


Uzman Sigorta Acenteliği olarak bizler risk yönetimi çalışması ile, müşterilerimizin risklerini görmelerine yardımcı olarak ve toplam risk maliyeti yaklaşımından yola çıkarak risklerin tespit, değerlendirme, derecelendirme ve önceliklendirmesinden, risk iyileştirme ve finansmanını da içinde bulunduran geniş bir yelpazede yer alan risk yaklaşımız ile müşterilerimize farkındalık yaratan hizmetler sunmaktayız.

Risklerin her yönden belirlenip değerlendirilmesi ve ardından potansiyel finansal etkileri doğrultusunda kararlar alınmasına yönelik alternatif önerilerimizi sunarak kayba neden olacak olayları meydana gelmeden engellemeyi ve meydana gelmiş olanların etkisini en aza indirgemeye rehberlik etmekteyiz.

Üç temel hedef etrafında faaliyet göstermektedir.
  • Şirket yönetiminin karşılaşabileceği riskler ve doğabilecek sonuçları göz önüne alarak ölçülü karar vermelerine yardımcı olmak.
  • Şirket ve operasyonel risklerin etkin süreç ve kurallar çerçevesinde yönetimini sağlamak.
  • Risk transfer tekniklerinde risk ve getiri arasında en uygun dengenin sağlanarak sermayenin etkin şekilde kullanılması.

 

Dergilerde Yayınlanan Yalçın Yıldırım Sigorta Haberleri ve Reklamları

 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017