Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Yasin Tomurcuk - Otomotiv Servis Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Yasin Tomurcuk

Yasin Tomurcuk Oto Servis Hizmetleri


1979 yılında İrfan Yönel tarafından oto tamir atölyesi olarak kurulan Tomurcuk Oto, 1991 yılında Lada Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

1993 yılında Bursa’da oto tamir dalında ilk TSE hizmet yeterlilik standartlarına ulaşmanın gururunu yaşamıştır.

1996 yılında İrfan Yönel adına olan şahıs firması, Tomurcuk Oto Ltd. Şti. olmuş 1997 yılında Volkswagen Group, Skoda yetkili servisi olarak büyümesini sürdürmüştür.

LPG dönüşüm sisteminin de öncülerinden olan Tomurcuk Oto bu konuda en üst teknolojiyi kullanıp bilimsel çalışmalar yapmıştır. Halen otomobil servis hizmetlerini bilgisayar destekli teknolojik cihazlarla yapan Tomurcuk Oto, motor, mekanik, kaporta, fırın boya, elektrik, rot-balans, lastik, jant doğrultma, klima, fren disk taşlama, kurtarıcı ve acil servis hizmetlerinin yanında LPG sistemlerinin montaj, bakım, onarım ve emisyon ayar hizmetini de sürdürmektedir.

25 yılık tecrübeli geçmişi olan Tomurcuk Oto, isminin kendi bünyesinde yetiştirdiği elemanlarınca da kullanılması bazı karışıklıklara neden olsa da Tomurcuk Oto otomobil konusunda her türlü servis hizmetlerini sadece ve sadece Beşevler Küçük Sanayi Sitesi’ndeki 17. A Blok 1-2-3-4 nolu iş yerinde sürdürmektedir. Tomurcuk ismi İrfan Yönel' in lakabı ve ticari ünvanıdır.

Tomurcuk Oto 28. hizmet yılında, ikinci kuşak işletmeciliğinde Yasin Tomurcuk önderliğinde kaliteli hizmetine devam etmektedir.

Misyonumuz
Yetkili olarak atandığımız ve hizmet verdiğimiz markalara eğitim ve araştırma programları ile desteklenen kaliteli servis hizmetlerini, son teknolojik cihazlar kullanarak müşteriye saygılı ve etik kurallara uyarak 7/24 hizmet vermektir.

Vizyonumuz
Konusunda Avrupa'da ve dünyadaki gelişmeleri takip eden ileri teknoloji kullanarak hizmeti üreten ve hizmeti satın alanın memnuniyetinin üst düzeyde olduğu, çalışanları olarak onur duyulan, nitelikli hizmeti kesintisiz sunan, mesleğinde ve uygulanan branşlarda önder olmak ve örnek alınan bir kuruluş olmaktır.

 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017